Зважаючи на те, що до Міністерства освіти і науки надходять численні звернення студентів вищих навчальних закладів (далі — ВНЗ) АР Крим та м. Севастополя, відомство спростило процедуру переведення таких студентів на навчання до ВНЗ в інших регіонах України (листи МОН від 20.03.2014 р. №№ 1/9-159, 1/9-160, 1/9-161, 1/9-162, 1/9-163).

Зокрема, дозволяється:

  • здійснювати переведення студентів першого курсу без погодження з Міністерством освіти і науки України та під час навчального семестру;
  • у разі відсутності вільних місць, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету, на напрямах (спеціальностях), на які здійснюється переведення студентів, використовувати вакантні місця, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету, з інших напрямів (спеціальностей) відповідних курсів навчання.

Переведення осіб, які навчаються у ВНЗ АР Крим та м. Севастополь за рахунок коштів фізичних осіб і виявили бажання навчатися в акредитованому недержавному ВНЗ або державному ВНЗ, що знаходиться на території іншого регіону України, відомство рекомендує здійснити на договірній основі із збереженням умов оплати, що були передбачені попередньою угодою особи з відповідним ВНЗ АР Крим або м. Севастополь.

За інформацією офіційного веб-сайту МОН України

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»