Суб'єкти господарювання, які провадять посередницьку діяльність, пов'язану з наданням послуг з оренди нерухомості (ріелтори), зобов'язані надіслати інформацію про укладені за їх посередництвом цивільно-правові договори (угоди) про оренду нерухомості до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації у строки, передбачені для подання податкового розрахунку, за встановленою формою, — повідомляє начальник ГУ Міндоходів у Сумській області Олександр Семченко.

Оскільки податковий розрахунок за формою № 1ДФ подається за базовий звітний період протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного податкового кварталу, то й інформація ріелторами подається окремо за кожний квартал протягом зазначеного терміну незалежно від того, укладалися чи не укладалися у звітному періоді такі угоди.

За порушення порядку чи строків подання зазначеної інформації ріелтор несе відповідальність, передбачену законом за порушення порядку або строків подання податкової звітності.

Форма Інформації суб’єктів господарювання, які провадять посередницьку діяльність, пов'язану з наданням послуг з оренди нерухомості (рієлтерів), про укладені за їх посередництвом цивільно-правові договори затверджена наказом Міндоходів від 24.12.2013 р. № 846.

Прес-служба Головного управління Міндоходів у Сумській області

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»