Підприємці, що бажають отримати ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, мають подати заяву до Центру обслуговування платників податків за місцем проведення торговельної діяльності чи до Головного управління Міндоходів в Одеській області.

Для отримання ліцензії до заяви додається довідка про реєстрацію електронних контрольно-касових апаратів (книг обліку розрахункових операцій), що знаходяться в місці торгівлі, і вказується вид господарської діяльності — наприклад, імпорт, експорт, оптова, роздрібна торгівля алкогольними напоями чи тютюновими виробами, — на провадження якого є намір одержати ліцензію.

Також у заяві додатково зазначають перелік електронних контрольно-касових апаратів (книг обліку розрахункових операцій), які знаходяться в місці торгівлі, і його адреса.

У додатку, окрім переліку електронних контрольно-касових апаратів, необхідно вказати: модель, модифікацію, заводський номер, виробника, дату виготовлення та реєстраційні номери книг обліку розрахункових операцій, які знаходяться в місці торгівлі.

Ліцензія чи рішення про відмову в її видачі видається заявнику не пізніше ніж через 10 календарних днів із дня одержання документів. Якщо вам відмовлено у видачі ліцензії, то повинна бути вказана підстава для цього. Підготовлені до видачі ліцензії видаються заявникові в разі пред'явлення ним документа, що посвідчує особу (для фізосіб), або вповноваженому на те представнику заявника за довіреністю.

Прес-служба Головного управління Міндоходів в Одеській області

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»