Кабмін вніс зміни до своєї Постанови № 76, яка регулює порядок бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час. Про це повідомив Тарас Мельничук, представник уряду в парламенті.

Мають місце зміни до Порядку бронювання військовозобов’язаних за списком військовозобов’язаних під час дії воєнного стану. А саме:

– на Міноборони поклали повноваження, які раніше були покладені на Генеральний штаб Збройних Сил, зокрема, стосовно: розгляду та погодження розроблених органами державної влади, іншими державними органами списків військовозобов’язаних, які пропонуються до бронювання на період мобілізації та на воєнний час;

– подання погоджених списків до Мінекономіки для прийняття відповідного рішення;

– доведення рішення Мінекономіки щодо бронювання військовозобов’язаних до відома відповідних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Доповнено Порядок та критерії визначення підприємств, установ і організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період, положенням щодо надання до Міноборони копій рішень про відповідність підприємства відповідним критеріям та про підтвердження статусу критично важливого підприємства для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період або про позбавлення такого статусу.

Більш детально зміни проаналізуємо після появи повного тексту постанови КМУ.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»