Чи передбачена адміністративна відповідальність для ФОП та посадових осіб юросіб за перевищення граничної суми готівкових

000 розрахунків? Звісно, такий проступок не залишиться без уваги контролюючих органів. Відповідно до ст. 163-15 КпАП передбачена відповідальність за порушення порядку проведення готівкових розрахунків за товари (послуги), у тому числі перевищення граничних сум розрахунків готівкою, недотримання установлених законодавством вимог щодо забезпечення можливості розрахунків за товари (послуги) з використанням електронних платіжних засобів.

Такий проступок тягне за собою накладення штрафу на фізичну особу - підприємця, посадових осіб юридичної особи від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Тобто від 1700 до 3400 грн

Якщо ж таке порушення буде вчинене особою, яку протягом року вже було піддано адміністративному стягненню за таке ж порушення, то це потягне за собою накладення штрафу від п’ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Тобто від 8500 до 17000 грн, інформує Головне управління ДПС у Черкаській області.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»