Спеціалісти Центрального міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків надали відповідь на питання «Чи включаються до додатку ДІЯ сума коштів сплачена резидентом Дія Сіті за договором безповоротної фінансової допомоги фізичній особі (з якою гіг-контракт тимчасово призупинено за додатковою угодою)?».

На думку контролерів, така сума включається, якщо надана безповоротна фінансова допомога підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб відповідно до розділу IV ПКУ або не включається до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу згідно із ст. 165 ПКУ та/або не оподатковується згідно з п. 170.7 ПКУ.

Така сума коштів враховується при розрахунку податку на операції резидента Дія Сіті – платника податку на особливих умовах та відображається у рядках 18 та 18.6 Додатку ДІЯ та, відповідно, враховується при обчисленні показника рядка 19 Додатку ДІЯ.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»