Наказом ДПС України від 08.11.2023 р. № 924 внесено зміни до наказу цього ж відомства від 21.12.2020 р. № 744, яким було затверджено Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій. Зміни передбачають викладення реєстру в новій редакції.

Традиційно Реєстр представлено у вигляді таблиці, яка складається з двох частин. Перша містить перелік моделей, дозволених до первинної реєстрації в органах ДПС. Друга частина включає перелік моделей, строк первинної реєстрації (дії сертифікатів відповідності) яких закінчився.

В новій редакції Держреєстру бачимо перелік з 212 моделей РРО. З-поміж них 78 – дозволено до первинної реєстрації. У попередній версії було 213 моделей, з яких 80 були дозволені до реєстрації.

У реєстрі податківці наводять щодо кожної моделі РРО таку інформацію: назва, версії внутрішнього програмного забезпечення, найменування та місцезнаходження заявника і виробника, строк первинної реєстрації в органах ДПС, дата та номер рішення про включення до Державного реєстру, також сфера застосування відповідного РРО.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»