Днями ми повідомляли, що ДПС оприлюднила зміни до плану-графіку проведення документальних планових перевірок платників податків на 2023 рік, а саме – відкоригували Розділ ІІІ плану-графіка "Документальні планові перевірки фізичних осіб". А вже 5 жовтня з’явилося оновлення Розділу І плану-графіка "Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб" та Розділу ІІ плану-графіка "Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів".

Зараз у Розділі І – 973 підприємства, до кого податківці запланували прийти на планові перевірки у вересні-грудні поточного року. А у Розділі ІІ – 88 фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів, зокрема – банки, страхові компанії, ломбарди.

Своєю чергою, Розділ IV плану-графіка "Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" востаннє редагували 7 серпня.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»