Мінфін спільно з Міндоходів затвердили наказом від 04.12.2013 р. № 760/1031 Порядок взаємодії органів Міністерства доходів і зборів України та органів Державної казначейської служби України в процесі виконання державного та місцевих бюджетів за доходами та іншими надходженнями.

Цим Порядком, зокрема, передбачено, що  інформація про реквізити відкритих (перевідкритих) рахунків за надходженнями, операції на яких здійснюватимуться не раніше 10 робочих днів від дати їх відкриття (перевідкриття), надається органами Казначейства відповідним органам Міндоходів протягом трьох робочих днів з дня відкриття (перевідкриття) рахунків за надходженнями.

Інформація про відповідність символу звітності коду класифікації доходів бюджету подається Казначейством України до Міндоходів протягом трьох робочих днів з дня відкриття (перевідкриття) рахунків за надходженнями.

Інформація про перенесення залишків коштів на нові рахунки з обліку надходжень бюджетів подається Казначейством України — Міндоходів протягом п’яти робочих днів з дня відкриття (перевідкриття) рахунків за надходженнями.

Територіальні органи Міндоходів повідомляють реквізити аналітичних рахунків платникам податків.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»