Пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для юридичних осіб справді передбачено – на підставі пп. 266.4.2 ПКУ їх можуть установлювати сільські, селищні, міські ради та ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад.

А чи є змога отримати пільгу з податку на нерухомість якщо основний вид діяльності елеватора відповідає коду 52.10 КВЕД? Жодних законодавчих орієнтирів стосовно того, як юридичні особи можуть претендувати на відповідну пільгу, законодавство не містить. Водночас на практиці такі пільги місцеві органи роздають неохоче – у кращому випадку на них можуть розраховувати неприбутківці.

З детальним аналізом відповідних норм можна ознайомитись в статті Чи можна за зерновий склад отримати пільгу з податку на нерухомість.

 

Також радимо ознайомитись з актуальною аналітикою, яку ми продовжуємо публікувати у зв’язку з воєнним станом на території України:

Воєнний стан потребує оперативного пошуку інформації. Керівникам, юристам, бухгалтерам та hr-фахівцям як ніколи важливо встигати за змінами. У LIGA360 створений спеціальний блок з важливими даними: законодавство, економічні новини, відповіді експертів. Замовляйте систему на спеціальних умовах.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»