Міністерство аграрної політики та продовольства України наказом від
26.06.2022 р. № 376 затвердило Усереднені показники нормативної грошової оцінки земель на одиницю площі для земель житлової та громадської забудови, земель рекреаційного призначення, земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, а також для земельних ділянок, які не віднесені до категорії земель за основним цільовим призначенням, на 1 травня 2022 року.

Зазначені усереднені показники нормативної грошової оцінки земель на одиницю площі для:

- земель житлової та громадської забудови, земель рекреаційного призначення, земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, а також для земельних ділянок, які не віднесені до категорії земель за основним цільовим призначенням;

- земель природно-заповідного та іншого природоохоронного призначення, земель оздоровчого призначення, земель історико-культурного призначення, земель лісогосподарського призначення та земель водного фонду;

- земель сільськогосподарського призначення.

Ці усереднені показники нормативної грошової оцінки земель на одиницю площі застосовуються у період дії правового режиму воєнного стану. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Як бухгалтеру автоматично дізнаватися про зміни воєнного часу? У рішенні LIGA360:Бухгалтер. Норми оподаткування й бухобліку, особливості подання звітності й оплати праці — все подано в зручному форматі й систематизовано. Замов рішення прямо сьогодні за акційною ціною.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»