Зважаючи на те, що п.п. 69.1 підрозд. 10 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ для різних ситуацій встановлені різні терміни реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, відповідно і уточнення (приведення у відповідність) податкового кредиту, задекларованого платниками на підставі наявних первинних (розрахункових) документів, здійснюється у різні терміни та/або в кілька етапів.

За більш докладним роз’ясненням ДПС відсилає нас до Інформаційного листа № 3/2022, в якому йдеться про окремі особливості подання податкової звітності, сплати податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та ПДВ, формування податкового кредиту, у зв’язку із змінами, які запроваджені Законом № 2260.

Джерело: роз'яснення ДПС із категорії 101.13 розділу "Запитання - відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.tax.gov.ua)

В умовах воєнного стану бізнеси потребують роз'яснень з кадрових й податкових питань, мають бути чутливими щодо змін законодавства й надійності контрагентів. Щоб бути впевненими в своїх рішеннях, топкоманди замовляють LIGA360. Тільки в червні замов на вигідних умовах.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»