Платник податків може подати уточнюючу звітність після отримання повідомлення та копії наказу про проведення планової документальної перевірки, але до початку перевірки - погоджуються у податковому відомстві.

Контролери також нагадують - рішення про проведення документальної планової перевірки приймається керівником (його заступником або уповноваженою особою) контролюючого органу й оформлюється наказом.

Право на проведення документальної планової перевірки платника податків надається лише в разі, якщо йому не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку її проведення вручено під розписку (або надіслано рекомендованим листом з повідомленням про вручення, або надіслано в електронній формі засобами електронного зв'язку) копію наказу про проведення документальної планової перевірки й письмове повідомлення із зазначенням дати початку проведення такої перевірки.

Зауважимо, що аналогічні висновки містить роз'яснення ДПС із категорії 129.02 розділу "Запитання - відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.tax.gov.ua).

 

Також радимо матеріал «Як оскаржити результати податкових перевірок» сучасного медіа для бухгалтерів «Інтербух».

Де бухгалтеру знаходити відповіді на робочі питання? У системі LIGA360: Бухгалтер зібрано 1,4 тисячі алгоритмів дій та інструкцій. Придбайте систему прямо зараз та завжди майте роз’яснення експертів під рукою.

 

Джерело: роз'яснення Центрального ДПС ВПП

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»