Консультанти податкового відомства розглянули питання щодо виправити невірне заповнення реквізиту платіжного документа в частині податкового номера платника (код за ЄДРПОУ/РНОКПП), що призвело до рознесення платежу до ІКП іншого СГ.

Позиція фіскалів - з метою отримання конкретної відповіді суб'єкту господарювання необхідно звернутись до територіального органу ДПС за місцем адміністрування (обліку) сплаченої суми, оскільки випадок рознесення платежу до інтегрованої картки платника іншого суб'єкта господарювання потребує аналізу відповідних платіжних документів.

Зауважимо, що відповідальності за помилки у платіжках не передбачено (див. роз'яснення ДПС із категорії 132.01 розділу "Запитання - відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.tax.gov.ua)).

 

Також радимо матеріал «Помилково отримані (перераховані) кошти: обліково-податкові наслідки» сучасного медіа для бухгалтерів «Інтербух».

Де бухгалтеру знаходити відповіді на робочі питання? У системі LIGA360: Бухгалтер зібрано 1,4 тисячі алгоритмів дій та інструкцій. Придбайте систему прямо зараз та завжди майте роз’яснення експертів під рукою.

 

Джерело: роз'яснення ДПС із категорії 129.04 розділу "Запитання - відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.tax.gov.ua)

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»