З огляду на затвердження переліку великих платників податків на 2022 рік контролери нагадують про необхідність подання Заяви 1-ОПП.

«Після включення платника податків до Реєстру великих платників податків та отримання повідомлення центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, про таке включення платник податків зобов'язаний стати на облік за основним місцем обліку в територіальному органі центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, який здійснює супроводження великих платників податків, з початку податкового періоду (календарного року), на який сформовано Реєстр ВПП», - відмітив заступник начальника Міжрегіонального управління.

Також у відомстві наголошують на необхідності переходу на обслуговування до відповідного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками та не пізніше 15 листопада 2021 року подати заяву за формою № 1-ОПП з позначкою «Зміна місцезнаходження, пов'язана із зміною адміністративного району, або включення/невключення до Реєстру ВПП».

Платникам, які не відповідають критеріям «великого платника» та не включені до Реєстру ВПП на 2022 рік, необхідно подати заяву за формою № 1-ОПП до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням - нагадують контролери.

 

Маєте питання щодо бухгалтерського обліку? З ним допоможе комплекс інформаційно-аналітичних продуктів LIGA360: Бухгалтер. Тут зібрані усі щоденні ситуації для бухгалтера, а також є консультації особистого експерта. Замовляйте тестовий доступ прямо зараз.

 

Джерело: повідомлення Північного ДПС ВПП

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»