1 вересня 2021 року стартувала кампанія із подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації, умови якої виписані Законом № 1539.

 Мінфін у свою чергу наказом від 02.08.2021 р. № 439 затвердив форму одноразової (спеціальної) добровільної декларації та порядок її подання, які також діють із 1 вересня 2021 року. 

Додатково в ДПС пояснили, як надаються реквізити бюджетного рахунку для сплати збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Після того, як отримано від платника «звітну»/«нову звітну»/«уточнюючу» декларації, у приватній частині Електронного кабінету платнику направляють повідомлення щодо реквізитів для сплати сум за відповідною територію із зазначенням згенерованого QR-коду за кодом платежу 11011100.

Відсканувавши QR-код на смартфоні, користувачу автоматично відкриється мобільний застосунок банку зі сформованими реквізитами рахунків для сплати платежу.

Якщо платник змінив адресу відповідно до «нової звітної» або «уточнюючої» декларацій, то йому направлять повідомлення з оновленими реквізитами для сплати суми збору.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»