З метою уникнення зупинки реєстрації ПН/РК в ЄРПН податківці радять завчасно подавати Таблицю.

Зокрема, слід поінформувати контролерів про такі аспекти діяльності платника:

• види економічної діяльності відповідно до КВЕД ДК 009:2010;

• коди товарів згідно з УКТЗЕД;

• коди послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг ДК 016:2010.

 

Одночасне заповнення граф щодо придбання (отримання) і постачання/надання товарів/послуг в одному рядку Таблиці не допускається.

Після подання таблиці даних платника податку, та в подальшому при складанні податкових накладних / розрахунків коригувань, коди товарів згідно з УКТЗЕД або коди послуг згідно з ДКПП мають відповідати тим, які зазначені в поданій Таблиці.

Отримання попередньої оплати за товари, постачання яких ще не відбулося, не позбавляє платника податку права навести у Таблиці інформацію щодо товарів, відносно яких вона отримана.

Таблиця подається в електронному вигляді (код форми – J1312303) з поясненням, в якому зазначається вид діяльності, з посиланням на податкову та іншу звітність платника податку. Обов’язковою умовою є формат *.pdf файлу з поясненнями, розміром не більше 2 МБ.

Таблиця подана до контролюючого органу підлягає розгляду протягом 5 робочих днів для прийняття рішення про врахування/не врахування такої таблиці. У разі відповідності таблиці всім вимогам вона враховується автоматично.

Подавати Таблицю з кожною квитанцією про зупинення реєстрації в ЄРПН податкової накладної/розрахунку коригування до податкової накладної, платнику податків не потрібно.

Також у відомстві звертають увагу, що подання Таблиці не дає можливості здійснити реєстрацію податкових накладних / розрахунків коригувань, реєстрацію яких зупинено в ЄРПН раніше.

 

Докладніше про це читайте в матеріалі «Таблиця даних для розблокування ПН/РК» сучасного медіа для бухгалтерів «Інтербух» – скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом.

 

Джерело: роз'яснення ДПС у Хмельницькій області

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»