МОЗ уважає за доцільним продовжити карантин, але з рівнями епідемічної небезпеки («зелений», «жовтий», «помаранчевий» та «червоний»), які визначатимуться на підставі щоденної оцінки ознак, що  включають захворюваність на грип та ГРВІ, заповненість ліжок, відведених для госпіталізації хворих на COVID-19, динаміку госпіталізації, показники, що характеризують тестування осіб з підозрою на COVID-19.

Таким чином, Уряд продовжить на території України термін дію карантину до 30 квітня 2021 року.

Починаючи із 22 лютого 2021 року на території України діятиме «жовтий» рівень епідемічної небезпеки з відповідними обмеженнями та протиепідемічними заходами, що наразі діють на території всієї країни.

Погіршення епідемічної ситуації в окремих регіонах та настання ознак «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки, стане сигналом для місцевих органів виконавчої влади вжити додаткові протиепідемічні заходи, які запроваджуються рішеннями регіональних комісій з ТЕБ та НС з метою недопущення подальшого погіршення епідемічної ситуації.

При настанні в регіоні ознак «червоного» рівня епідемічної небезпеки рішенням Державної комісії з ТЕБ та НС на території всього регіону вводяться додаткові обмеження, аналогічні тим, які були встановлені в Україні з 8 до 25 січня 2021 року.

Кольорові рівні епідемічної небезпеки встановлюватимуть на рівні областей, а не окремих районів чи населених пунктів.

Перехід на «зелений» рівень відбуватиметься на усій території України, але для цього ситуація із захворюваністю має суттєво покращитися не менше, аніж у 13 регіонах.

Закладам громадського харчування в «жовтому» рівні регіонів дозволять працювати до 24-ої години.

Зміни до «карантинної» постанови № 1236 розглянуть на засідання Уряду 17.02.2021 року.

 

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»