Лист Міндоходів від 17.04.2013 р. № 1423/7/99-99-19-03-01-17

 
Це питання зацікавить тих, хто здійснював операції з купівлі-продажу цінних паперів і подаватиме декларацію з податку на прибуток за І квартал 2013 року. Міндоходів рекомендував звітувати за проектом свого наказу, яким передбачено зміни в додаток ЦП. Водночас це твердження прямо суперечить п. 46.6 Податкового кодексу України (даліПКУ), де  зазначено: до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, чинними залишаються форми декларацій (розрахунків), діючі до такого визначення. Однак проект додатка ЦП можна розглядати й як доповнення до чинної декларації, яке платник має право подати в порядку, установленому п. 46.4 ПКУ.
Наразі ви маєте змогу ознайомитися з проектом додатка ЦП.
Ще в новині «З’явився проект нового додатка ЦП до декларації з податку на прибуток» на сайті газети «Інтерактивна бухгалтерія» ми звертали вашу увагу, щоце лише проект, остаточний варіант нового додатка ЦП може відрізнятися!
Міндоходів це підтвердив і надіслав місцевим податковим органам нібито нову редакцію додатка ЦП замість того, який засвітився раніше (лист від 24.04.2013 р. № 2174/7/99-99-19-04-03-17). Насправді ж зміст додатка ЦП не змінився, просто відкоригували механічні помилки в тексті.

Про це ми писали в новинах «За якою формою декларації з податку на прибуток звітувати про операції із цінними паперами» та «Змінили проект нового додатка ЦП» на сайті газети «Інтерактивна бухгалтерія»

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»