ГУ ДПС у Волинській області звертає увагу, що у разі погашення у повному обсязі платниками податків протягом шести місяців з 10 грудня 2020 року суми податкового боргу (без штрафних санкцій, пені, крім несплачених процентів за користування розстроченням/відстроченням), що виник станом на 1 листопада 2020 року, та за умови сплати поточних податкових зобов’язань у повному обсязі, штрафні санкції і пеня, що залишилися несплаченими на дату повної сплати такого податкового боргу, підлягають списанню у порядку, визначеному для списання безнадійного податкового боргу, за заявою платника податків (п. 2³ підрозділу 10 розділу XX «Перехідні положення» ПКУ).

Положення цього пункту не застосовується щодо:

 

Штрафні санкції і пеня, що підлягають застосуванню та нарахуванню у зв’язку зі сплатою такого податкового боргу, не підлягають застосуванню та нарахуванню, а нараховані підлягають коригуванню до нульових показників.

10 грудня 2020 року набув чинності Закон № 1072, яким платникам податків надано деякі разові пільги щодо податкового адміністрування.

 

Джерело: за повідомленням ДПС у Волинській області

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»