Лист ДПСУ від 11.03.2013 р. № 2863/5/15-33-16

 
Податківці зазначили: у разі усунення підстав для анулювання свідоцтва платника ПДВ (особа здійснить підтвердження свого місцезнаходження) така особа має право повторно подати реєстраційну заяву за формою № 1-ПДВ із розшифруванням підстави для реєстрації платником ПДВ (обов’язкова чи за добровільним рішенням).
У разі відсутності підстав для відмови в реєстрації особи як платника орган ДПС зобов’язаний видати заявнику свідоцтво про реєстрацію платника податку в установлені законодавством строки. Тобто щоб наново приєднатися до платників зазначеного податку, особі доведеться знову пройти всі етапи процедури реєстрації платником ПДВ.
У разі якщо анулювання реєстрації платника ПДВ за ініціативою податкового органу здійснено з порушенням норм чинного законодавства, тоді платник має право оскаржити рішення податкового органу або в адміністративному, або в судовому порядку.
 
   
Детальніше про це — у коментарі «Як відновити реєстрацію платником ПДВ, анульовану податківцями»,опублікованому в газеті «Інтерактивна бухгалтерія» № 21(30) за 2013 рік
Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»