Як інформує сайт Президента України, Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до статті 19 Закону України «Про лікарські засоби» щодо здійснення електронної роздрібної торгівлі лікарськими засобами» № 904-IX, який, як ми повідомляли, Верховна Рада ухвалила 17 вересня 2020 року. Закон набрав чинності 14.10.2020

Зокрема, закон дозволяє компаніям, які мають ліцензію на роздрібну торгівлю лікарськими засобами, здійснювати електронну роздрібну торгівлю такими засобами (за винятком окремих категорій ліків), а також організовувати та здійснювати доставку ліків кінцевим споживачам, серед іншого із залученням третіх осіб на договірних засадах.

Документ установлює перелік основних вимог до дистанційної торгівлі ліками для аптечних закладів, вимог до зберігання, відпуску та їхнього транспортування.

Згідно із законом продавець має право доставляти ліки споживачеві власною кур’єрською службою або залучати на договірних засадах кур’єрські служби доставки, операторів поштового зв’язку, які повинні дотримуватися умов зберігання медикаментів.

Відповідальність перед споживачем за збереження якості лікарського засобу та дотримання визначених виробником умов його зберігання несе компанія-продавець, яка здійснює електронну роздрібну торгівлю.

 

Зважайте, що про РРО-нюанси інтернет-торгівлі у ФОПа розповідає матеріал сучасного медіа для бухгалтерів «Інтербух» — скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом.

 

Унікальна пропозиція: три місяці у подарунок при передплаті професійного видання «Інтербух» від ЛІГА:ЗАКОН на 6 або 12 місяців. Для того, щоб скористатися вигідною акційною пропозицією, заповніть, будь ласка, форму зворотнього зв’язку.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»