Київський міський центр зайнятості інформує, що якщо в листку непрацездатності відсутня інформація про діагноз і шифр МКХ-10, це не може бути підставою для відмови в оплаті такого листка непрацездатності. Про причину непрацездатності можна дізнатися за кодом, підкресленим у відповідній графі.

Відповідно до пункту 3.2 Інструкції про порядок заповнення листка непрацездатності у графі «Діагноз первинний» лікар указує первинний діагноз у перший день видачі листка непрацездатності. У графі «Діагноз заключний» лікар указує остаточний діагноз, а в графі «шифр МКХ-10» — шифр діагнозу відповідно до Міжнародної статистичної класифікації хвороб та споріднених проблем охорони здоров’я десятого перегляду (МКХ-10).

Діагноз первинний, діагноз заключний та шифр МКХ-10 зазначаються виключно за письмовою згодою хворого. В іншому випадку первинний та заключний діагнози та шифр МКХ-10 не вказуються.

 

Також радимо ознайомитися із матеріалами сучасного медіа для бухгалтерів "Інтербух":

- «Надаємо й оплачуємо лікарняні»;

- «Працівникові встановлено інвалідність: які дії роботодавця»;

«Як відобразити у звіті з ЄСВ зарплату й лікарняні в місяці встановлення інвалідності».

 

Щоб ознайомитися з цими публікаціями повністю — скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом.

 

Унікальна пропозиція: три місяці у подарунок при передплаті професійного видання "Інтербух" від ЛІГА:ЗАКОН на 6 або 12 місяців. Для того, щоб скористатися вигідною акційною пропозицією, заповніть, будь ласка, форму зворотнього зв’язку.

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»