ГУ Держпраці у Харківській області поділилося деталями виграної справи, яка стосується штрафу на майже 800 тис. грн за допуск до роботи без належного оформлення трудових відносин 19 працівників. Йдеться про постанову Харківського окружного адміністративного суду від 17.08.2020 р. у справі № 520/2868/2020.

В результаті інспекційного відвідування встановили факти незадекларованої праці на підприємстві.

При цьому адміністрація підприємства надала цивільно-правові договори, які укладені із 19 працівниками.

Проте посадовими особами Управління Держпраці встановлено, що цивільно – правові договори мають ознаки трудових відносин. Адже робота виконувалась систематично, відповідно до вказівок і під контролем іншої сторони (лісничого), робота передбачає надання інструментів, матеріалів і механізмів стороною, яка замовила роботи, договори передбачають виконання функцій, властивих саме найманому працівнику згідно класифікатору професій ДК 003:2010 («Прибиральник», «Охоронник»).

Відмовляючи в задоволенні позовних вимог суд першої інстанції виходив з того, що згідно положень договорів:

– робота виконувалась відповідно до графіка або на робочому місці, яке вказується або погоджується стороною, яка її замовила;

– договори не містять обсягів робіт, не зазначені кінцеві матеріальні результати, в той час як основною ознакою цивільно-правових договорів є зазначення кінцевого матеріального результату.

В силу того, що діюче законодавство забороняє вчиняти дії, спрямовані на приховування трудових відносин, посилання суб’єкта господарювання на укладення з працівниками цивільно-правових угод саме по собі не може звільняти від відповідальності за допущення до роботи працівників без оформлення трудових відносин, якщо вказані угоди спрямовані на приховування фактично існуючих трудових відносин між найманими працівниками та позивачем.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»