ДПС роз’яснила особливості заповнення поля «Не підлягає наданню отримувачу (покупцю) з причини» у розрахунку коригування до відповідної податкової накладної.

У полі «Не підлягає наданню отримувачу (покупцю) з причини» у разі складання податкових накладних, особливості заповнення яких викладені в п.п. 10–15 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 р. № 1307, вказується позначка «X» та зазначається тип причини:

— значення від «01» до «15» — для податкових накладних, складених після 01.03.2017;

— значення від «01» до «17» — для податкових накладних, складених до 01.03.2017.

 

Водночас у розрахунках коригування, складених до податкових накладних, у яких було заповнено поле «Не підлягає наданню отримувачу (покупцю) з причини», це поле також має бути заповнене. Причому тип причини повинен відповідати типу причини, що був зазначений у податковій накладній, до якої складається розрахунок коригування, незалежно від дати складання такої податкової накладної (до 01.03.2017 чи після вказаної дати).

 

Джерело: роз’яснення  ДПС із категорії 101.16 розділу «Запитання – відповіді з Бази знань» ЗІР (zir.tax.gov.ua)

 

Загальні правила складання розрахунків коригування до податкових накладних ми розглянули в статті «Розрахунок коригування до податкової накладної: правила складання» сучасного медіа для бухгалтерів «Інтербух» — скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»