Оприлюднено текст постанови КМУ від 25.03.2020 р. № 239. Як ми вже повідомляли, нею подовжено тривалість загальнонаціонального карантину – до 24 квітня. А також оновлено перелік видів господарської діяльності, яку можливо здійснювати під час карантину, і тієї, якою під час оголошеного карантину займатися не можна.

Таким чином, надалі постанова № 211 щодо заходів на період карантину забороняє до 24 квітня 2020 р. таку діяльність суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення.

Винятками, які дозволені, будуть роботи з:

  • торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв’язку;
  • провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування РРО, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку;
  • торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень .

Для всіх дозволених видів діяльності обовязковим є забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту (ЗІЗ), а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Також до 24 квітня 2020 р. заборонені регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні. Однак і тут є виключення. Детальніше про це ми розповіли в новині.

Зверніть також увагу на наступні актуальні новини:

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»