Комісія з питань власності КМДА підтримала проект рішення, який зменшить вартість оренди комунального майна міста Києва. Про це повідомив заступник голови КМДА.

Проектом рішення пропонують тимчасово до 31 липня встановити плату за оренду комунального майна у розмірі 50% від визначеної орендної плати в договорах оренди. У разі неможливості використовувати об’єкт, тимчасово до 31 липня звільнять орендарів комунального майна від оплати за договорами оренди.

Орендарі звільняються від плати за письмовим повідомленням орендодавця та підприємця-балансоутримувача на період з 11 березня до письмового повідомлення про початок використання об’єкту оренди.

Проект рішення буде розглянуто на найближчій сесії, аби вже якомога швидше орендарі змогли скористатися цією можливістю. Письмове повідомлення про неможливість використання об’єкту оренди можна буде направляти в наступні 10 днів після набрання чинності рішення. Однак, якщо орендарі будуть при цьому використовувати майно і це буде зафіксовано, то з них буде зняти всі послаблення і вони заплатять оренду в повному обсязі.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»