Держпраці надала поради комісіям підприємств та робочим органам Фонду соцстраху, які стосуються розслідування нещасних випадків та гострих професійних захворювань в умовах запровадження карантину.

Вони включають:

1. Проводити розподіл обов’язків членів комісій, враховуючи обмеження контактного спілкування між членами комісії та особами, що можуть бути залучені до розслідування нещасного випадку. Зокрема, делегувати представникам роботодавця виконання обов’язків комісії, які передбачають перебування членів комісії на території суб’єкта господарювання.

2. Проводити обмеженим складом членів комісії (один-два) опитування свідків, зустріч з потерпілим, членами його сім’ї або повноваженою ним (ними) особою. За необхідності засідання комісії здійснювати обмеженим складом з додержанням вимоги щодо кворуму, та з використанням конференц-зв’язку й інших сучасних засобів зв’язку.

 3. Виконувати інші обов’язки комісії та здійснювати документальне оформлення матеріалів розслідування з урахуванням обмежень, пов’язаних із запровадженням карантину.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»