ДПС наполегливо рекомендує  платникам податків не  відвідувати центри обслуговування платників (ЦОП) без нагальної потреби. Особливо якщо проблему, з якою ви збираєтеся звернутися до ЦОП, можливо вирішити дистанційно (онлайн або поштою).

Податківці просять зменшити надходження паперових документів та користуватись засобами електронного зв’язку та поштою.

У разі наявності симптомів ГРВІ (підвищена температура тіла, кашель, утруднене дихання тощо), нещодавно контактували з хворими на COVID-19 або перебували у країнах, у яких виявлено випадки зараження населення коронавірусом, тоді залишайтесь вдома та утримайтесь від відвідування ЦОП.

Якщо ж звернення невідкладне і потребує обов’язкового відвідування ЦОП, тоді просять дотримуватись рекомендацій МОЗ, які допомагають зменшити впливу та передачу ГРВІ.

На період карантину режим роботи ЦОП змінюється з 10:00 до 16:00 з обідньою перервою та з технічними перервами для санітарної обробки щогодини на 10 – 15 хв., для невеликих ЦОП – з 10:00 до 13:00 із технічними перервами для санітарної обробки щогодини на 10 – 15 хвилин.

Працівники Контакт-центу ДПС, які надають інформацію платникам податків з питань стану обробки електронної звітності та інших електронних сервісів за номером телефону 0 800 501 007 (напрям 0), будуть працювати на період карантину з 10:00 до 17:00  у черговому режимі.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»