Як відомо, 14 березня КМУ розпорядженням № 287-р обмежив можливість перетину державного кордону для міжнародних пасажирських перевезень. Це відбулося в рамках реалізації заходів карантину, спрямованого проти поширення коронавірусу.

Однак вже 16 березня КМУ розпорядженням № 290-р відкоригував своє розпорядження № 287-р. З аналізу змін можна припустити, що тепер закриття з 00:00 17 березня до 3 квітня пунктів пропуску (пунктів контролю) через державний кордон для міжнародних пасажирських перевезень не стосується:

  • морських, річкових, паромних пунктів пропуску/контролю;
  • автомобільних (крім випадків перетину кордону на автобусах, для яких заборона діє).

Остаточні висновки можна буде зробити після того, як відкориговано буде урядове розпорядження № 288-р, яке містило конкретний перелік з 94 пунктів пропуску через державний кордон та пунктів контролю, які підлягають тимчасовому закриттю (включно з повітряними та морськими), і 49 пунктів пропуску через державний кордон, в яких тимчасово припинено пішохідне сполучення.

Сьогодні вранці, 17 березня, Верховна Рада прийняла законопроект № 3219 , який встановлює 10 ключових правил карантину для людей і бізнесу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»