Як стало відомо, «Укртелеком» фактично підвищив з 1 березня 2020 року вартість місячної абонентської плати за стаціонарний телефон для населення на 10% – з 54,28 грн до 59,71 грн. Згідно з повідомленням на сайті компанії саме 1 березня 2020 року припиняється дія знижки на щомісячну плату за послуги фіксованого телефонного зв'язку, яка діяла для абонентів (фізичних осіб) з 1 січня по 29 лютого 2020 року.

Нагадаємо, що з 1 січня 2020 року набули чинності нові Граничні тарифи на загальнодоступні телекомунікаційні послуги. Саме вони передбачають вартість місячної абонентської плати за стаціонарний телефон для населення у розмірі 59,71 грн. Для підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців вартість місячної абонентської плати за стаціонарний телефон була встановлена у розмірі 65,55 грн.

Нещодавно Мінрегіон пояснило, чому не у всіх платіжках вартість тепла зменшилася. Також стало відомо, що у 2020 році безробітним будуть давати на бізнес до 90 тис. грн без обов’язку повернення.

Про документальне оформлення та облік мобільного зв’язку на підприємстві читайте в матеріалі. Для отримання доступу до цього та інших матеріалів сучасного медіа для бухгалтерів "Інтербух" — скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом.

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»