ДПС відзвітувала, що упродовж січня 2020 року провели 501 перевірку суб’єктів господарювання, які виплачували зарплату та інші доходи фізособам. Виявили 262 випадки (або 52 % від загальної кількості) порушень податкового законодавства.

Також у січні 2020 року за результатами перевірок виявили близько 900 найманих осіб, які працювали без належного оформлення трудових відносин.

Проте і це не все. В січні роботодавці додатково уклали майже 19,5 тис. трудових угод з найманими працівниками. А 2700 громадян зареєстрували власний бізнес, який раніше здійснювали без оформлення підприємницької діяльності.

В Управлінні Держпраці у Миколаївській області в свою чергу вказують, що результати кампанії по детінізації зайнятості у сфері торгівлі та послугам свідчать про відсутність доброї волі підприємців  до  порозуміння. За результатами інспекційних відвідувань внесені приписи, відносно підприємців-порушників складені протоколи про притягнення до адміністративної відповідальності.

Розміри трудових штрафів, які діють із 02.02.2020 р., викладені у статті сервісу "Інтерактивна бухгалтерія". Скористайтеся тестовим 3-денним доступом.

Ознайомтеся також:

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»