Президент України підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» від 16.01.2020 р. № 465-IX.

Він вносить зміни в  Закон про ЄСВ. Зокрема, уточнить порядок направлення вимоги про сплату недоїмки з ЄСВзмінить розміри штрафів за порушення вимог, передбачених ЗакономK про ЄСВ. Він також пропонує більш точно визначити механізм адміністрування і механізм оскарження рішень по донарахуванню ЄСВ.

Підписаний Закон  змінить також норми Закону про держпідтримку сільського господарстваЗакону про судовий збір та ще більше 60 законодавчих актів України. Як ми уже повідомляли, у  Законі України "Про державну підтримку сільського господарства України" для сільгосптоваровиробників придумали визначення і додаткову звітність. А от у Законі України "Про судовий збір" обмежили максимальний розмір судового збору.

Нагадаємо, що йдеться про законопроект № 1209-1, який був ухвалений Радою ще 16.01.2020 р.

Також із 13.02.2020 р. вже діють деякі зміни до Закону про ЄСВ.

Що стосується законопроекту № 1210, то як свідчить інформація на сайті Ради його передали 11.02.2020 р. на підпис Президенту України. Наразі він ще не підписаний.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»