Роз’яснюємо коли необхідно подати Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб із інвалідністю за 2019 рік.

Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб із інвалідністю подають до Фонду соцзахисту осіб із інвалідністю ті роботодавці, у яких середньооблікова чисельність штатних працівників за рік становить 8 і більше осіб (ст. 19 Закону № 875).

Порядок подання звітів про зайнятість і працевлаштування осіб із інвалідністю та інформації, необхідної для організації їх працевлаштування, затверджений постановою КМУ від 31.01.2007 р. № 70.

Відповідно до вищезгаданого Порядку Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб із інвалідністю роботодавці подають щороку до 1 березня, за формою № 10-ПІ (річна). Форму звітності та Інструкцію щодо її заповнення затверджено наказом Мінпраці та соцполітики України від 10.02.2007 р. № 42.

Отже, Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб із інвалідністю за 2019 рік необхідно подати не пізніше 28 лютого 2020 р.

Зверніть увагу!

Чинними законодавчими та нормативними актами не передбачено подання Звіту за формою № 10-ПІ (річна) в електронному вигляді.

Про що має знати роботодавець і як йому уникнути штрафних санкцій при звітуванні про працевлаштування осіб з інвалідністю, дізнавайтесь тут.

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" – скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»