Фонд держмайна у тестовому режимі запустив новий сайт приватизації.

Як роз’яснюють фахівці, на цьому сайті буде розміщена вся інформація щодо об'єктів  малої та великої приватизації, світлини, презентації, дати аукціонів і останні новини.

"Ми переконані, що якісний сервіс від Фонду держмайна – одна із передумов успішної та прозорої приватизації та залучення інвестицій в країну. Тому робимо все, аби збільшити довіру серед підприємців до нашого відомства. Ми працюємо над тим, щоб веб-сторінка була максимально доступною та простою у користуванні для усіх потенційних інвесторів, і будемо надалі її розвивати та постійно наповнювати інформацією", – підкреслює заступник Голови ФДМУ Тарас Єлейко.

Всі об’єкти приватизації діляться на об’єкти малої та великої приватизації.

До об’єктів малої приватизації належать не тільки державні підприємства та пакети акцій, але і об’єкти незавершеного будівництва та соціально-культурного призначення, окреме рухоме та нерухоме майно, вартість яких не вище 250 млн грн. Такі об’єкти продаються виключно через аукціони ProZorro.

Якщо вартість вища 250 млн грн – це об’єкти великої приватизації, продаж яких здійснюють із залученням радників. Вони готують об’єкт на приватизацію та шукають потенційних інвесторів для проведення аукціону. Зазвичай радниками стають великі консалтингові, аудиторські та інвестиційні компанії.

До кінця 2020 р. заплановано продаж 300 держпідприємств, як об’єктів малої приватизації та залучення 6 млрд. грн. до держбюджету та ще до 5 держпідприємств, як об’єктів великої приватизації та залучення ще 6 млрд. грн. до держбюджету.

Джерело: прес-служба ФДМУ.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»