Зеленський підписав закон, що продовжує реформу податкової та митниці, й запроваджує можливість автоматизації митного оформлення.

Закон України від 14.01.2020 р. № 440-IX офіційно опублікували 12 лютого 2020 р., а набуває він чинності наступного дня.

"Ухвалені зміни є продовженням реформування Держаної податкової служби України й Державної митної служби України та спрямовані на посилення відкритості, прозорості й запровадження сучасних підходів у їхній діяльності", – йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що закон передбачає функціонування ДПС та ДМС у форматі єдиних юросіб і дасть змогу створити інформаційну базу щодо митної вартості товарів, які переміщують через митний кордон України, на основі знеособленої інформації щодо експортно-імпортних операцій.

"Реалізація положень закону сприятиме автоматизації та прозорості митних формальностей, а також запобіганню корупції у цій сфері", – додають у прес-службі.

Варто додати, що документ запроваджує регулярне оприлюднення Держмитницею інформації, що стосується митної вартості товарів, які переміщують через митний кордон України, врегульовує питання застосування електронних документів та електронного документообігу в митній справі.

За повідомленням офіційного інтернет-представництва Президента України.

Цим же Законом внесли зміни до Закон про ЄСВ.

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»