В ДПС повідомили, що спільно з платіжною системою Visa розроблятимуть додаток, який виконуватиме функції касового апарату.

"Ми не стоїмо на місці, позаяк готуємо дорожню карту співпраці з Visa, в рамках якої, в тому числі, ми зможемо залучити спеціалістів однієї з найбільших платіжних систем для роботи над програмним РРО", – повідомили у ДПС.

Електронні РРО або касові апарати невдовзі будуть використовуватися всіма підприємцями, зокрема ФОП, які працюють з готівкою. Такі апарати будуть безкоштовними, та існуватимуть у вигляді програми або додатку на комп’ютері, планшеті або смартфоні.

Нагадаємо, що нещодавно Голова ДПС Сергій Верланов та представники компанії Visa підписали Меморандум про співпрацю.

Звертайте увагу!

Законами запроваджується обов'язковість використання РРО ФОП, що працюють у сферах торгівлі та харчування. Разом з цим, таким ФОП та іншим підприємцям дозволять використовувати безкоштовні аналоги касових апаратів у вигляді додатків на смартфони, планшети та комп’ютери.

За повідомленням прес-служби ДПС у Facebook.

Про останні зміни у сфері РРО, дізнавайтесь із матеріалу газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" – скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»