Податківці нагадали, що сільськогосподарським товаровиробникам 4 групи – єдинникам необхідно підтвердити свій статус на 2020 р.

Щорічно підтверджувати статусу платника ЄП 4 групи необхідно всім юрособам, які є сільгосптоваровиробниками та у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за 2019 р. дорівнює або перевищує 75%.

Перелік документів, які необхідно подати не пізніше 20 лютого поточного року для щорічного підтвердження статусу платника ЄП сільгосптоваровиробника:

  • загальну податкову декларацію з податку на поточний рік щодо всієї площі земельних ділянок, з яких справляється податок – контролюючому органу за своїм місцезнаходженням (місцем перебування на податковому обліку);
  • звітну податкову декларацію з податку на поточний рік окремо щодо кожної земельної ділянки – контролюючому органу за місцем розташування такої земельної ділянки;
  • розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва – контролюючим органам за своїм місцезнаходженням та/або за місцем розташування земельних ділянок;
  • відомості (довідку) про наявність земельних ділянок – контролюючим органам за своїм місцезнаходженням та/або за місцем розташування земельних ділянок.

Зверніть увагу!

Податковим періодом для платників ЄП 4 групи є календарний рік і починається він з першого числа першого місяця податкового періоду, а закінчується останнім календарним днем останнього місяця податкового періоду (ст. 294 ПКУ).

Попереднім податковим роком для новоутворених сільськогосподарських товаровиробників є період з дня держреєстрації до 31 грудня того ж року.

За повідомленням ГУ ДПС у Волинській  області.

Як стати отримувачем бюджетної сільгоспдотації, дізнавайтесь із матеріалу газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" – скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»