Фахівці Профспілки працівників освіти і науки роз’яснили як оплачувати працю вчителів під час призупинення навчання через карантин.

Вони нагадали, що у випадку, коли в окремі дні заняття не проводять з незалежних від учителя причин, оплату його праці здійснюють з розрахунку зарплати, встановленої при тарифікації. Проте вчитель має виконувати іншу організаційно-педагогічну роботу (п. 77 Інструкції № 102).

Майте на увазі, якщо такої роботи немає, час простою оплачують в порядку і розмірах, визначених ст. 113 КЗпП: не нижче від двох третин тарифної ставки встановленого працівникові розряду (окладу).

Водночас МОН і ЦК Профспілки освітян рекомендують керівникам установ та закладів освіти забезпечити оплату простою, не з вини працівників, у розмірі середньої зарплати, але не менше тарифної ставки (посадового окладу) – для всіх працівників, включаючи непедагогічних (п. 8.3.3 Галузевої угоди між МОН та ЦК Профспілки освітян на 2016-2020 роки).

Оплату праці педагогічних працівників, а саме:

  • вчителів;
  • вихователів, зокрема й вихователів груп продовженого дня;
  • музичних керівників;
  • викладачів;
  • інших педагогічних працівників, – у випадках, коли в окремі дні (місяці) заняття не проводять з незалежних від них причин (епідемії, метеорологічні умови тощо), здійснюють із розрахунку зарплати, встановленої при тарифікації, з дотриманням при цьому умов чинного законодавства.

Фахівці наголошують, що положення Галузевої угоди діють безпосередньо та є обов’язковими для включення до колективних договорів.

За повідомленням Профспілки працівників освіти і науки України.

Як оплачувати дні призупинення занять у закладах освіти педагогам й іншим працівникам, дізнавайтесь із матеріалу газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" – скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»