НАДС запустило у режимі дослідної експлуатації Портал управління знаннями.

За словами фахівців, портал надає безоплатний доступ до каталогу інформаційних послуг у сфері професійного навчання для держслужбовців, голів місцевих держадміністрацій та їхніх заступників, посадових осіб місцевого самоврядування.

Функціонал Порталу дозволяє зареєстрованим користувачам:

  • здійснювати пошук програм за ключовими словами з назви, видами та тривалістю навчання, назвою регіону, напрямом підготовки та підвищення кваліфікації, датою проведення навчання;
  • здійснити електронну реєстрацію на навчання, за обраною програмою.

Наразі на Порталі зареєстровано більше 70 провайдерів (надавачів освітніх послуг). Загальна кількість програм на Порталі складає понад 400.

У ролі провайдерів можуть виступати не лише заклади вищої освіти, заклади післядипломної освіти, а ще й неурядові організації, програми міжнародної технічної допомоги. При цьому викладачі можуть формувати запити на співпрацю з провайдерами щодо залучення їх до проведення навчання.

Джерело: Урядовий портал.

Про вимоги до рівня освіти і стажу бухгалтера бюджетної установи, дізнавайтесь із матеріалу газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»