Інспектори Держпраці в котрий раз хочуть вивести з "тіні" недобросовісних громадян та популяризувати переваги офіційного працевлаштування.

Вони нагадали, що відповідно до ст. 128 ГКУ громадянин визнається суб’єктом господарювання у разі здійснення ним підприємницької діяльності за умови держреєстрації його як підприємця.

В свою чергу зважайте на те, що провадження госпдіяльності без держреєстрації як суб’єкта господарювання тягне за собою накладення штрафу від 1 000 до 2 000 НМДГ з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адмінправопорушення, чи без такої ( ст. 164 КУпАП).

Тобто, у разі оренди, використання "крісло-місця" у перукарні, салоні краси, студії нігтьового сервісу, будь-якого іншого приміщення з метою надання послуг, торгівлі, громадського харчування та інше, громадянин повинен здійснити держреєстрацію підприємця.

За повідомленням ГУ Держпраці у Донецькій області.

Про особливості подання та заповнення підприємцями Звіту з ЄСВ, дізнавайтесь із матеріалу газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" – скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»