Фахівці ДПС нагадали, чи подавати форму № 1-ОПП при переведенні юрособи на обслуговування з одного контролюючого органу до іншого.

Вони нагадали, що переведення платника до контролюючого органу за новим місцезнаходженням здійснюють контролюючі органи протягом місяця.

Нагадаємо, що юрособи зобов’язані подати відомості стосовно осіб, відповідальних за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку, до контролюючого органу у 10-денний строк, з виникнення змін у облікових даних, шляхом подання заяви за ф. №1-ОПП із позначкою "Відомості про особу, відповідальну за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку".

Отже, якщо у юрособи під час процедури переведення на обслуговування з одного контролюючого органу до іншого, виникає необхідність подання інформації про особу, відповідальну за ведення бухобліку, то він подає заяву за ф. №1-ОПП.

В такому разі дані про взяття на облік платника податків передають до ЄДР, у день взяття на облік у контролюючому органі за новим місцезнаходженням із зазначенням:

  • дати та номера запису про взяття на облік;
  • назви та ідентифікаційного коду контролюючого органу, у якому платника податків взято на облік.

Оприлюднюють такі дані на порталі електронних сервісів Мінюсту та на офіційному веб-порталі ДПСУ.

За повідомленням ГУ ДПС у Тернопільській області.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»