Тимофій Милованов, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, на своїй фейсбук-сторінці розкритикував плакати, які розповсюджували в окремих містах країни профспілки. Останні виступали з критикою нового законопроекту про працю.

Як зазначає Т.Милованов, «Законопроект каже, що якщо судом доведено, що людина працювала без офіційного оформлення трудових відносин, то є наслідки. Які саме? Людина втрачає право на субсидію. Чому? Тому що сьогодні багато людей працюють неофіційно і не показують свій справжній високий дохід, щоб додатково отримати субсидію. Це неправильно. Це несправедливо. Бо субсидії платимо ми всі з вами, через податки. І субсидії мають отримувати ті, хто є матеріально незахищеними».

На думку міністра, «Так ось комусь не подобається, що тепер буде складніше обманювати державу та суспільство і ховати свій дохід».

Як відомо, уряд схвалив законопроект «Про працю», розроблений фахівцями Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. У разі його прийняття парламентом він замінить чинний КЗпП 1971 року. Міністр Т.Милованов уже неодноразово висловлювався на тему цього проекта. Так, йшлося про ознаки трудових відносин, а також повідомлялося про нові правила щодо звільнення працівників, зокрема — захищених зараз категорій.

Зауважимо, що було зареєстровано і законопроект, яким роботодавців планують зобов’язати пояснювати профспілці та держадміністрації борги з зарплати.

Подбайте про своє майбутнє уже сьогодні. Ви можете відкрити свій пенсійний рахунок в найнадійнішому недержавному пенсійному фонді Ліга Пенсія та в майбутньому отримувати недержавну пенсію! Зважайте, що недержавна пенсія забезпечить можливість зберегти звичний спосіб життя без обмежень після виходу на пенсію.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»