У Верховній Раді зареєстровано законопроекти № 2644 – про внесення змін до Закону про РРО та інших законів, № 2645 – про внесення змін до ПКУ. Обидва вони обіцяють скасувати норми, які принесли в сферу застосування РРО Закони № 128 і № 129.

Як стверджують автори законопроектів, що не належать до правлячої більшості, «зазначені Закони мають виключно негативне сприйняття з боку представників легального малого бізнесу, оскільки їх практична реалізація призведе до нівелювання переваг спрощеної системи оподаткування, зокрема, збільшення та здорожчання процедур адміністрування малого та мікропідприємництва».

Майбутнє вітчизняного бізнесу бачиться авторам законопроектів у доволі чорних тонах: «Практичне застосування Законів може призвести до бізнес-еміграції підприємців... спровокувати делегалізацію ведення господарської діяльності, у зв’язку із зростанням витрат суб’єктів господарювання на адміністрування процесів застосування реєстраторів розрахункових операцій та витрат на оплату праці бухгалтерів... збільшення фактичних перевірок контролюючих органів...».

Відповідно законопроекти № 2644  та № 2645  пропонують скасувати зміни, внесені Законами № 128 і № 129, щодо розширення сфери застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»