ДПС запустила новий електронний сервіс, для подачі заяв про повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань та пені у формі електронного документу.

За словами податківців, заява можна подати до територіального органу ДПС з використанням засобів програмного забезпечення приватної частини ІТС "Електронний кабінет" та ІТС "Єдине вікно подання електронної звітності".

Також вдосконалили і порядок взаємодії між органами ДПС, місцевими фінансовими органами та органами ДКС під час повернення з бюджетів усіх рівнів помилково та/або надміру сплачених коштів.

"Електронний документообіг запрацював також і щодо повернення з бюджету надміру утриманих (сплачених) сум ПДФО за результатами річного декларування", – повідомив Сергій Верланов.

Довідка: запуск сервісу автоматичного повернення помилково або надмірно сплачених податків дозволив мінімізувати втрати часу та коштів на відправку заяв для 132 тис. платників. Саме стільки платників щорічно в середньому подають  заяви про повернення коштів з бюджету. За допомогою нового сервісу за період із 1 листопада платникам вже повернули з бюджету більше 700 млн. грн.

За повідомленням прес-служби ДПСУ.

 

Про обліково-податкові наслідки помилково отриманих (перерахованих) коштів розповість  матеріал газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" – скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»