Податківці відповіли сільгосппідприємству на запит, який стосувався формування заявки на переміщення пального.

Займаючись виробництвом сільгосппродукції товариство має намір у подальшому використовувати транспортні засоби (далі — ТЗ) (які не є акцизними складами пересувними) для переміщення власного пального для потреб власного споживання.

Чи правомірно подавати лише одну заявку на переміщення пального за період 30 днів, якщо зазначений у ній ТЗ переміщує пальне із пункту навантаження у пункт розвантаження більше одного разу протягом вказаного періоду (30 днів)?

Період переміщення пального не може перевищувати 30 календарних днів. Відповідно до п. 3 розд. II Порядку № 188, у графах 25, 26 зазначають цифрами дати початку та закінчення періоду транспортування.

Чи можна в одній заявці на переміщення пального зазначати декілька пунктів розвантаження щодо переміщення пального одним ТЗ протягом періоду дії такої заявки?

У відповідності з п. 3 розд. II Порядку № 188 у графах 13-22 заявки зазначають інформацію щодо пунктів розвантаження пального. Тож товариству необхідно зазначати в заявці вищезазначену інформацію щодо пунктів розвантаження пального. В заявці може зазначатись декілька пунктів розвантаження пального одним ТЗ протягом періоду дії такої заявки (у разі потреби).

Джерело: ІПК ДПСУ від 18.12.2019 р. № 1973/6/99-00-04-02-06-15/ІПК.

 

Заявки на переміщення пального: хто їх має подавати і як це робити? Відповідь читайте у статті сервісу "Інтерактивна бухгалтерія"Скористайтеся тестовим 3-денним доступом.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»