Із 03 січня 2020 року функціонуватимуть  нові рахунки для сплати ЄСВ, відкриті на балансі центрального апарату Казначейства України (МФО 899998), за стандартом IBAN.

Починаючи з 03 січня 2020 року кошти, які сплачуватимуть платниками на старі рахунки, не будуть зараховуватись. Ці кошти повертатимуть платникам як нез’ясовані надходження.

Переглянути нові реквізити рахунків можна на сайтах територіальних органів ДПС в розділі «Бюджетні рахунки», або отримати, звернувшись до Центрів обслуговування платників при податкових інспекціях.

Реквізити рахунків для сплати ЄСВ по областям переглядайте за посиланням:

Зверніть увагу! Прийнятним варіантом для виплати зарплати за грудень 2019 року, який не виходить за межі дозволених із 1 по 7 число, залишається лише 3 січня (п’ятниця). Проте, сплачуючи податки та ЄСВ із зарплати 3 січня 2020 року, уже буде задіяно нові бюджетні рахунки та рахунки для сплати ЄСВ. Натомість, виплативши зарплату в останні дні грудня, можна ще користуватися старими бюджетними рахунками.  Про це читайте у матеріалі «Виплата зарплати за грудень: як укластись у строки»  сервісі "Інтерактивна бухгалтерія". Скористайтеся  тестовим 3-денним доступом.

За новими бюджетними рахунками звертайтеся до податкових інспекцій із 20 грудня.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»