Кабмін реорганізував Державну аудиторську службу та створив на її базі Офіс фінансового контролю. ОФК – центральний орган виконавчої влади (інспекція), який реалізовуватиме державну політику у сфері державного фінансового контролю.

Як ми повідомляли, реформування Державної аудиторської служби було передбачено Указом № 837. В такому разі, за повідомленням сайту Мінфіну, оптимізується чисельність працівників органу державного фінансового контролю – рішенням КМУ передбачено її скорочення на 30%.

Уряд доручив Мінфіну вжити необхідні заходи щодо забезпечення підготовки проєкту Положення про Офіс фінансового контролю і внесення необхідних змін до актів законодавства.

Як відомо, раніше Кабмін затвердив Порядок проведення державного фінансового аудиту діяльності суб'єктів господарювання. Він полягає у перевірці та аналізі стану справ щодо законного та ефективного використання державних та/або комунальних коштів і майна, інших активів держави, правильності ведення бухгалтерського обліку і достовірності фінансової звітності, стану внутрішнього контролю у суб'єктів господарювання.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»