Роботодавець, в якого працює особа з інвалідністю, нараховує та сплачує ЄСВ за таку особу у розмірі 22% з нарахованої суми зарплати у проміжок часу між датою, до якої була встановлена інвалідність і датою отримання завіреної копії довідки МСЕК після переогляду. На це звернули увагу податківці.

Нараховують ЄСВ працюючим особам з інвалідністю на суми зарплати (доходу), лікарняні та декретні у розмірі 8,41% з дати встановлення групи інвалідності, але не раніше одержання роботодавцем завіреної копії довідки МСЕК, та завершають датою скасування інвалідності на підставі рішення даної комісії. Однак до дати одержання завіреної зазначеної довідки та після дати скасування інвалідності роботодавець нараховує ЄСВ у розмірі 22%. Це слідує із  Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженої наказом Мінфіну від 20.04.2015 р. № 449.

Тож, поки інвалідність не підтверджена документально, доти відсутні підстави для пільгової ставки ЄСВ у розмірі 8,41%.

Джерело: ІПК ДПС від 05.12.2019 р. № 1748/6/99-00-04-07-03-15/ІПК.

 

Трапляється, що до зарплати особи з інвалідністю помилково застосували ставку ЄСВ 22% замість 8,41%. Як виправити? Про це читайте у сервісі "Інтерактивна бухгалтерія". Скористайтеся  тестовим 3-денним доступом.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»