Міська влада столиці посилить контроль за використанням приміщень закладів освіти та організації платних заходів для учнів під час навчального процесу. Про це йдеться у наказі Департаменту освіти і науки «Про організаційні питання щодо надання платних послуг закладами дошкільної, загальної середньої освіти та освітніх послуг суб’єктами господарювання на території й приміщеннях закладів комунальної власності територіальної громади міста Києва», повідомляє Офіційний портал Києва.

Надалі жодний освітній заклад не має права надавати платні послуги під час навчального процесу. Тобто використовувати освітні приміщення під сторонні заходи, коли діти навчаються, неприпустимо.

Згідно з наказом, додаткові освітні послуги у школах можуть надаватися виключно після завершення навчальних занять, а в садочках – після завершення освітнього процесу згідно із режимом.

Звертаємо увагу суб’єктів господарювання, що зазначений наказ передбачає:  у разі встановлення випадків надання освітніх послуг в приміщеннях муніципальних закладів освіти суб'єктами господарювання, які не мають договорів оренди, ліцензій на надання освітніх послуг (у сфері дошкільної чи загальної середньої освіти) будуть негайно інформувати про це фіскальні служби районів.

Нагадаємо, що останнім часом стало відомо і про інші столичні ініціативи:

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»